Naar de inhoud
Kokobet logo

Kokobet limieten: hoeveel mag er per maand uit?

De Kokobet limieten zijn overzichtelijk: gewone winst neem je op tot € 20.000 per maand, vanaf € 40 per keer. Progressieve jackpots worden in één keer uitbetaald, en per dag kun je maximaal € 100.000 winnen.

18+ · Speel bewust · Over de aanbieder

Kokobet limieten: mascotte in een schaal vol gouden munten
  1. €40minimaal per opname
  2. 20Keuro per maand (betaalbeleid 3.7)
  3. €500inzet per spin op slots, nieuwe speler
  4. 100Keuro maximale winst per dag
Op deze pagina 7 onderdelen
  1. Alle limieten in één overzicht
  2. De maandgrens van € 20.000
  3. De trap van klein naar groot
  4. Inzetlimieten: wat je per spin mag
  5. Limieten per methode en voor crypto
  6. Een week met een mooie winst
  7. Limieten in de praktijk

Alle limieten in één overzicht

De limieten van Kokobet staan in het betaalbeleid, de algemene voorwaarden en het bonusbeleid. Hier staan ze bij elkaar, met het artikel erbij.

Limieten Kokobet volgens de eigen documenten

LimietBedragBronGeldt voor
Minimale storting€ 20Betaalbeleid 2.10Euro; welkomstbonus vanaf € 30
Minimale opname€ 40Betaalbeleid 3.3Euro; maximum per methode
Opname per maand€ 20.000Betaalbeleid 3.7Winst die geen jackpot is
Dag- en weeklimietzie kassaBetaalbeleid 3.7Per account
Cryptoeigen limietenBetaalbeleid 3.8Per dag, week en maand
Progressieve jackpotin één keerVoorwaarden 6.14Alleen progressieve jackpots
Maximale winst per dag€ 100.000Voorwaarden 6.1500:00 tot 23:59 GMT
Inzet slots, nieuw€ 500Voorwaarden 5.8Tot je VIP-status hebt
Inzet slots, VIP€ 2.500Voorwaarden 5.8Zolang je VIP-status houdt
Inzet met bonus€ 5BonusbeleidTot de inzetvereiste is gehaald

Voor de meeste spelers is één regel uit deze tabel echt belangrijk: de maandgrens van € 20.000. Wie minder wint, merkt van de andere plafonds weinig. Wie meer wint, plant zijn opnames over meerdere maanden.

De maandgrens van € 20.000

Artikel 3.7 van het betaalbeleid (bijgewerkt op 28 augustus 2024) is de kern: opnames van winst die geen jackpot is, zijn beperkt tot € 20.000 per maand, met ook een week- en daglimiet. De dag- en weekbedragen staan niet in het beleid zelf, maar je ziet ze in de kassa zodra je een opname aanvraagt.

Win je in een maand meer, dan blijft het restant gewoon op je saldo staan en neem je het de volgende maand op. Er verdwijnt niets, maar het geld komt in delen. Dat is goed om te weten voordat je een groot bedrag wint, want het bepaalt hoe je je opnames plant.

Het slimste is om grote bedragen in vaste stappen aan te vragen en het saldo intussen niet te gebruiken om verder te spelen. Een saldo dat op een volgende opname wacht, is nog geen geld op je bank.

Maand met € 35.000 winst

Winst, geen jackpot
€ 35.000
Maandgrens
€ 20.000
Deze maand opneembaar
€ 20.000
Volgende maand
€ 15.000
Totaal uitbetaald
€ 35.000

Binnen de maand gelden ook de dag- en weeklimieten uit de kassa, dus de € 20.000 vraag je in een paar stappen aan.

De trap van klein naar groot

Van de kleinste opname tot de grootste dagwinst: zo liggen de bedragen ten opzichte van elkaar.

  1. € 40minimum per opname

    Betaalbeleid 3.3

  2. € 500inzet per spin, nieuw

    Voorwaarden 5.8

  3. € 2.500inzet per spin, VIP-status

    Voorwaarden 5.8

  4. € 20.000opname per maand

    Betaalbeleid 3.7

  5. € 100.000maximale winst per dag

    Voorwaarden 6.15

Bovenaan de trap staat de maximale winst per klant per dag: € 100.000, gerekend van 00:00 tot 23:59 GMT. Voor progressieve jackpots is er een aparte regel in artikel 6.14: die worden in hun geheel uitbetaald. Veel jackpotspellen bij Kokobet zijn Hold & Win-slots met vaste prijzen; of een spel progressief is, lees je in de spelregels. Op Kokobet jackpots leggen we uit waar je op let.

Een voorbeeld: win je in een maand € 60.000 aan gewone slotwinst, verdeeld over een paar dagen, dan neem je € 20.000 op in maand één, € 20.000 in maand twee en € 20.000 in maand drie. Win je een progressieve jackpot, dan komt dat bedrag in één keer.

Inzetlimieten: wat je per spin mag

Limieten gaan niet alleen over wat eruit mag, maar ook over wat erin mag. Artikel 5.8 van de voorwaarden bevat een regeling die je op weinig andere plekken tegenkomt.

€ 500

Nieuwe speler

Maximale inzet op slotspellen zolang je als "nieuw" geldt. Dat is tot je VIP-status bereikt.

€ 2.500

Met VIP-status

Na één storting van € 250 of meer, of € 3.000 aan stortingen binnen een maand.

€ 5

Met actieve bonus

Hoger inzetten tijdens het vrijspelen kan de bonus en de winst kosten. Ook niet meer dan 10 procent van het bonusbedrag per ronde.

De VIP-status uit artikel 5.8 is niet hetzelfde als de VIP-niveaus Peep tot Eggstra. Het is een aparte regeling voor de inzetlimiet, en je kunt hem ook weer kwijtraken. Zakt je maandelijkse storting onder € 500 of je maandelijkse inzet onder € 5.000, dan gaat je limiet terug naar € 500 per spin.

Voor de meeste spelers zijn deze bedragen geen echte beperking. Maar hoge inzetten zijn de snelste weg naar hoge verliezen; stel voor jezelf een grens die ver onder deze bedragen ligt.

Twee Kokobet-hanen met een gouden beker

Limieten per methode en voor crypto

Boven op de algemene plafonds heeft elke betaalmethode zijn eigen maximum per transactie. Het betaalbeleid verwijst daarvoor naar de site (2.11 en 3.6), en in de praktijk betekent dat: in de kassa, per methode.

Voor crypto gelden aparte limieten per dag, week en maand (3.8). Omdat een crypto-saldo alleen in crypto kan worden opgenomen, tellen deze limieten los van je euro-saldo.

Ook het ritme van de aanvragen telt mee. Je kunt per methode één openstaand verzoek hebben, en bij sommige methodes één verzoek per 24 uur. Wil je een groot bedrag opnemen, dan doe je dat in stappen, en elke stap gaat eerst door de beoordeling van maximaal twee dagen.

Een week met een mooie winst

Hoe de limieten samenwerken, zie je het best aan een voorbeeld. Stel: je hebt een goede week en staat op maandag op € 14.000 aan opneembaar saldo, zonder actieve bonus en met een volledig geverifieerd account.

Op maandag vraag je een eerste deel aan, binnen de daglimiet die de kassa toont. Een tweede verzoek bij dezelfde methode kan pas als het eerste is afgerond, en bij sommige methodes pas na 24 uur. Kokobet heeft twee dagen voor het besluit. Zo vraag je in de loop van de week het hele bedrag aan, binnen de grens van € 20.000 per maand.

Win je later in dezelfde maand nog eens € 10.000, dan is er nog € 6.000 ruimte. De rest schuift door naar de volgende maand en blijft tot dan op je saldo.

Speel je intussen door met het geld dat nog op je saldo staat, dan kan het ook gewoon weer weg zijn. Een openstaand saldo is geen spaarpot; wat je wilt houden, vraag je zo snel mogelijk aan.

Opnameplan € 14.000

Maandag · verzoek 1
binnen daglimiet
Tot woensdag · beoordeling
max. 2 dagen
Daarna · volgende verzoeken
per methode één tegelijk
Ruimte deze maand (20K)
€ 6.000
Totaal opgenomen
€ 14.000

Voorbeeld met één betaalmethode en een compleet KYC-dossier. Verwerking door bank of wallet komt daar nog bij.

Limieten in de praktijk

De bedragen op deze pagina komen uit het betaalbeleid en de algemene voorwaarden van NUVELCO LLC, het bedrijf achter Kokobet. Ze gelden voor alle spelers; de actuele bedragen per methode zie je in de kassa.

Een eigen grens instellen blijft slim, ook als die ver onder de plafonds van Kokobet ligt. Kokobet raadt in zijn eigen tekst over verantwoord spelen aan om een stortings- en een tijdslimiet te kiezen. Doe dat vóór je eerste storting. Vragen over een grote uitbetaling stel je aan de support via de livechat of [email protected].

Ken je plafond voor je speelt

Je weet nu hoeveel er per maand uit mag. Speel daarnaar, en houd je eigen grens lager.

Naar Kokobet
Kokobet-haan naast een schatkist met munten

Gokken kost geld. Speel met een grens.

Kansspelen zijn alleen voor volwassenen. Winst is nooit zeker: over langere tijd houdt het casino een deel van alle inzetten. Bepaal vooraf een bedrag dat je kwijt mag raken en stop als het op is, ook als je net verloren hebt.

Merk je dat je meer inzet dan je wilt, of dat gokken je slaap, werk of relaties raakt? Praat erover. Bel AGOG op 0800-22 777 22 of de OpenOverGokken-lijn van Loket Kansspel op 0800-24 000 22, beide gratis en anoniem. Bij Kokobet zelf stel je via de support een pauze van 6 maanden tot 5 jaar in, of laat je je account sluiten.

Bronnen

Elke regel op deze pagina komt uit de onderstaande documenten. Gecontroleerd op 22-10-2026. Wijzigt Kokobet iets, dan geldt de tekst op koko.bet.

Vragen over limieten

Wat is de maximale uitbetaling bij Kokobet per maand?

Volgens artikel 3.7 van het betaalbeleid kun je winst die geen jackpot is tot € 20.000 per maand opnemen. Binnen die maand gelden ook dag- en weeklimieten, die je in de kassa ziet.

Hoeveel kan ik per keer opnemen?

Minimaal € 40. Het maximum per transactie hangt af van de betaalmethode en staat in de kassa. Per methode kun je één verzoek tegelijk open hebben, en bij sommige methodes één verzoek per 24 uur.

Hoe wordt een jackpot uitbetaald?

Progressieve jackpots worden volgens artikel 6.14 van de voorwaarden in één keer uitbetaald. De maandgrens van € 20.000 geldt voor winst die geen jackpot is.

Is er een maximale winst per dag?

Ja. Volgens artikel 6.15 kan één klant per dag maximaal € 100.000 winnen, gerekend van 00:00 tot 23:59 GMT.

Hoeveel mag ik per spin inzetten op slots?

Nieuwe spelers hebben volgens artikel 5.8 een inzetlimiet van € 500 op slots. Met VIP-status (één storting van € 250 of meer, of € 3.000 in een maand) wordt dat € 2.500. Met een actieve bonus is de maximale inzet € 5.

Gelden er andere limieten voor crypto?

Ja. Het betaalbeleid zegt dat crypto-opnames een eigen maximum per dag, week en maand hebben. De bedragen zie je in de kassa.

Kan ik mijn eigen limiet instellen?

Kokobet raadt zelf aan om een stortingslimiet en een tijdslimiet te kiezen. Vraag de support hoe je die voor je account instelt, en doe dat het liefst vóór je eerste storting.

Kokobet · 18+Speel nu